Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Jimmy Butler w wywiadzie z ESPN

Jimmy zaprzeczył wszelkim plotkom i wyraził swoje przekonanie o tym, co Bulls mogą osiągnąć w następnym sezonie. Zapraszamy do przeczytania kilku najciekawszych wypowiedzi rzucającego obrońcy Bulls.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj KLIK, zaczynając od około 14.20, albo przeczytać fragmenty tutaj.

Co kierowało Tobą podczas ponownego podpisania kontraktu z Bulls ?

Zaczynałem w Chicago. Myślę, że fani przyjęli to jak gram. Kochali mnie ilekroć nie byłem zbyt dobrym zawodnikiem, teraz myślę, że jest okej. Jestem całkiem przyzwoity, więc myślę, że to miejsce dla mnie.

Martwiłeś się tym, że w następnym roku przychodził czas na podpisanie kontraktu ?

Przechodziło mi to przez głowę, ale byłem pewny pracy jaką wykonałem w ostatnie lato, że wiedziałem, że byłem zdolny do ponowienia kontraktu. Wiedziałem co chciałem zrobić w tym roku. Mój trener Chris Johnson, którego nazywa Dodo ponieważ nie jest zbyt bystry, przygotował mnie niesamowicie dobrze i robi to samo tego lata, ciągle pracuję bym stał się lepszy.

Słyszałem, że Derrick Rose jest nieco zagrożony przez Ciebie, ponieważ pojawiłeś się w momencie, w którym byłeś nieco lepszym graczem niż on. Czułeś tarcia między Wami podczas jego powrotu ?

Nie sądzę, by to miało znaczenie. Jeżeli wygrywamy nie jest to problemem, ale kiedy przegrywamy staje się nim. Myślę, że to tylko daje powód Wam wszystkim do gadania o tym. Ale prawda jest taka, że gdy wygramy mistrzostwo nikt by się tym nie przejmował. Jedynym powodem dlaczego to wypływa jest to, że przegraliśmy. Nie sądzę byśmy mieli "beef" czy jakkolwiek to nazwiecie. Myślę, że chcemy wygrywać. Nie wygrywamy teraz więc, "się sprzeczamy", teraz "mamy problemy ze sobą" nie sądzę, by to było warte uwagi.

Czy były jakieś drobne incydenty ze strony Derricka w Twoją ? Małe docinki, które z jego strony?

Nie. Myślę, że wspierał mnie cały czas w byciu agresywnym, zwłaszcza w ataku. wszyscy wiemy, że jestem agresywny w obronie, więc co mogę powiedzieć, ten facet zawsze był w moim narożniku.

Bazując na tym jak widziałeś Derricka w tym roku, jak pewny jesteś jego rozwoju, patrząc, z aspektów zdrowotnych? Ponieważ pomimo, że miał świetne chwil, ten ostatni mecz w którym Wam wszystkim nie szło został ograny, że Matthew Dellavedove. On nie powinien nawet wymieniać oddechu jak Derrick Rose.

Zgadzam się, zgadzam się. Nie wiem. Myślę, że wyszliśmy nijacy w pewnym momencie, a to był mecz. Nie sądzę, że tak powinno się zdarzyć, ale się zdarzyło. Nie sądzę, że to problem. Jestem pewny, że w tej grupie chłopaków, którą mamy wrócimy z tą samą drużyną z dodatkiem Bobbiego Portisa, naszego nowego rookie. Ale czuję się dobrze z tym gdzie jesteśmy. Nowy trener, ale wszystko będzie w porządku.

Komentarze

  • Brak komentarzy