Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Derrick Rose wróci na Play Offy!

Możemy już oficjalnie napisać, że operacja przebiegła pomyślnie! Nasz MVP zgodził się na wycięcie łąkotki w prawym kolanie po konsultacjach z lekarzami. Derrick wróci na parkiet za 4-6 tygodni!


Pojawia się wiele komentarzy na temat operacji Derricka, między innymi że nie powinien był zgodzić się na wycięcie łąkotki, a na dalszą jej naprawę. Postanowiłem więc napisać do jednego ze znanych mi fizjoterapeutów, który stwierdził że taka decyzja jest bardzo słuszna.

„Jeśli chciał grać dalej musiał ją wyciąć, inaczej zrywałby ją co chwilę."

Chyba każdy z nas był zdziwiony kontuzją Rose'a, szczególnie że ten zagrał w 46 meczach tego sezonu na 57 gier możliwych! Zdecydowanie był jednym z liderów Bulls, w tym czasie zdążył wykręcić takie statystyki: 18.4 PPG, 3.1 RPG, 5 APG. Hejterzy, czy tego chcecie czy nie – Derrick powróci w wielkim stylu!


"This morning's procedure went great... Derrick is expected to make a full recovery and he is anticipated to return to play in four to six weeks." - Gar Forman

Chicago Bulls najprawdopodobniej nie zatrudnią żadnego nowego zawodnika (chodzi głównie o Robinsona), nie spodziewali się tak szybkiego powrotu Derricka. Czy aby to dobra decyzja? Jakoś nie widzę Kirka grającego 30 minut w meczu... 

Komentarze (2)

  • Gość - Santi

    dawac Nate'a do Chicago! do tej pory nie moge wybaczyc tego, ze pozwolili mu odejsc!

  • dzeki Bogu! Rose wróci i to w wielkim stylu ;)