Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

PLUS/MINUS - kto i jak się prezentuje w Preseason?

bulls17

Czas leci zdecydowanie za szybko. Preseason rozpoczęło się jakby wczoraj, a Byki mają za sobą już 6 rozegranych spotkań. Bilansem 3-3 przejmować się nie powinniśmy, ja w paru punktach staram się podkreślić swoje odczucia na temat zawodników oraz zaskoczenia na plus i minus. Zapraszam do dyskusji, jakie jest wasze zdanie i przemyślenia tuż przed rozpoczęciem sezonu?

BYCZE STATYSTYKI 27.10-03.01

2634909 orig

Nie udało się przed końcem roku, ale żeby nie było, nie porzucam kącika ze statystykami zawodników jak i drużynowych. Zapraszam na 3 część statystycznego podsumowania i analizy jak Byki indywidualnie i zespołowo prezentują się na tle ligi. Mamy więcej powodów do zmartwień czy jednak hurra optymizmu? Zgodnie z obietnicą na dole są statystyki zaawansowane prezentujące jak Bulls prezentują się zespołowo przeliczając to na posiadania. Miłej lektury!

PODSUMOWANIE ROKU 2015! BULLS OD A DO Z

tumblr nthovr4Y771rabw4wo1 1280

Rok 2015 dobiega końca. Jak w poprzednim roku przygotowałem małe podsumowanie mijających dwunastu miesięcy w formie Byczego alfabetu :) Szykujcie się na powitanie Nowego Roku, będzie dla Nas fanów Chicago Bulls jeszcze lepszy!  

BYCZE STATYSTYKI! 27.10 - 04.12

hy4xfynfy3mogwzilzz2bjgfk4djr7f

Zapraszam na drugą część statystycznego podsumowania osiągnięć Bulls zarówno drużynowo, jak i indywidualnie! Za nami ponad miesiąc rozgrywek a zespół z Wietrznego Miasta od 6 godzin zajmuje 1 miejsce w konferencji. Dobra lektura i masa cyfr przed dzisiejszym spotkaniem z Charlotte Hornets i rewanż za blowout, który Szerszenie sprawili Bykom 2 tygodnie temu!

Od kolejnej części postaram się dodać to o co prosiliście ostatnio tzn. Offensive/defensive/net ratingi zawodników oraz drużyny.

BYCZE STATYSTYKI! 27.10-11.11

fred hoiberg tri e1446134261682

Sezon dopiero co się zaczął, na liczniku już 14 dni rozgrywek i 8 spotkań na koncie Byków. W dwutygodniowych cyklach postaram się zaprezentować jak Chicago Bulls plasują się w rankingach drużynowych, oraz jak indywidualnie prezentują się w rankingach poszczególni zawodnicy. W każdym kolejnym takim zestawieniu podam też progres, bądź regres w poszczególnych kategoriach.

Preseason - kto in plus, kto in minus?

chicago bulls centerforward joakim noah 13 talks to guard etwaun moore 55 forwardcenter pau gasol 16 and guard jimmy butler 21 during the first half of an nba preseason basketball game against the detroit pistons on wedn

Do startu sezonu regularnego i spotkania Bulls z Cleveland pozostały 2 dni. Czas na podsumowanie preseason i podliczenie plusów/minusów po 8 spotkaniach przedsezonowych. 

Fred Hoiberg ma pomysł na drużynę!

Jesteśmy już po kilku meczach przedsezonowych, dzięki czemu śmiało możemy wysnuwać wnioski odnośnie stylu gry pierwszej drużyny. O nowych Bulls mówi się teraz w Stanach bardzo wiele, ba – wyłania się ich także w gronie kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Co takiego zmieniło się w Chicago, że zespół krytykowany za brak transferów wciąż uważany jest za jednego z faworytów do mistrzostwa?