Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Piękny gest Rose'a względem Butlera

Wiele w przerwie sezonowej mówiło się o rzekomym konflikcie pomiędzy Rose'm, a Butlerem. Przyczyną konfliktu miała być zazdrość byłego MVP ligi o status, który osiągnął Jimmy podczas minionego jak i poprzednich sezonów, kiedy to Derrick zajmował się głównie powrotem do zdrowia. W mediach wrzało na ten temat już od jakiegoś czasu, jednak widać, że sami zawodnicy też starają się za każdym razem dementować informacje, które podają niepotwierdzone źródła.

Teraz media z zza oceanu donoszą, że Derrick Rose obdarzył swojego kolegę bardzo drogim prezentem. Rozgrywający Bulls przekazał upominek Butlerowi jeszcze przed rozpoczęciem obozu treningowego. Prezent był elementem gratulacji za bardzo dobry sezon Jimmy'ego, który pierwszy raz uzyskał status All – Star oraz zdobył nagrodę dla zawodnika, który wykonał największy postęp względem sezonu 2013/14.

Jak mówią dziennikarze, którzy na co dzień są blisko drużyny z Wietrznego Miasta, kiedy pytają o ten fakt Derricka jest on bardzo zakłopotany, nieśmiały i wyraźnie nie chce mówić o tym fakcie, aby wszyscy nie traktowali tego jako pusty gest.

- Jestem weteranem, muszę dbać o drużynę. Jimmy jest dla mnie jak młodszy brat, życzę mu wszystkiego najlepszego. Za każdym razem zachęcam go do coraz lepszej gry i chcę mieć tyle pewności ile on ma w sobie - mówił Rose

Po takich słowach Derricka chyba jasne jest, że powinno skończyć się z rozmyślaniem czy obaj zawodnicy mogą wspólnie funkcjonować na parkiecie, a media same powinny w końcu przestać wyszukiwać tanich sensacji.

Tekst: Mateusz Wrona

Komentarze (4)

  • "Jestem weteranem" ?? To po ilu latach gry zostaje się teraz weteranem?? :D

  • Weteran to w NBA pojęcie względne. Tak na prawdę to i o Maćku Lampe można powiedzieć jako o "three year nba veteran" i amerykanie tak robią.

  • czarnykapelusz jakby nie było to Rose będzie grał już swój 8 sezon w NBA :P btw. na meczu z Cavs Cię widzę!! :D

  • https://www.theateruntendrunter.de/images/cheap-package-web-hosting-24263.jpg