Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

3na5 - PODSUMOWANIE POCZĄTKU SEZONU

C201104 1991 Bulls Championship Game1 02

Od początku sezonu minęło 10 dni, Bulls zdążyli w tym czasie rozegrać 6 spotkań, z czego 4 wygrali. Razem z Piotrkiem i Markiem podsumowaliśmy parę rzeczy i odpowiedzieliśmy sobie na 5 pytań. Lektura w sam raz na wieczór przed spotkaniem z Minnesota Timberwolves! 

Byczy ogień pytań episode 16 SPECIAL

Zbliża się początek okresu transferowego (1. lipca), niedawno skończył się draft, Bulls nastawieni są na przełomowe zmiany - to znak, że czas na nowy epizod 'Byczego Ognia Pytań'. W liczbie aż sześciu (!!!) redaktorów odpowiadamy na 5 ważnych kwestii związanych z Bulls, czyli pigułka wiedzy o tym co ostatnio dzieje się w Chicago i o tym co może się stać. Zapraszamy do lektury.

Byczy ogień pytań episode 15

Zapraszamy do lektury najnowszego odcinka 'Byczego ognia pytań'. We czwórkę odpowiadamy na 5 pytań. Tym razem sporo dywagacji: od wskazania przyczyn porażki Bulls z Wizards do próby prognoz przyszłości drużyny. Znajdziecie w artykule nasze typy na tegorocznego mistrza, plany transferowe Bulls i przyszłoroczną piątkę. Ponadto zastanawiamy się czym zaskoczy nas powracający po kontuzji Derrick.

Byczy ogień pytań episode 14

Długo wyczekiwany nowy odcinek 'Byczego ognia pytań' pojawia się w to piękne niedzielne popołudnie. Tym razem we czwórkę odpowiadamy na 5 pytań dotyczących decydujących rozstrzygnięć sezonu. Zastanawiamy się jakie nagrody mogą zebrać gracze Bulls na koniec sezonu, typujemy najlepszego strzelca z Chicago czy prognozujemy kogo Byki spotkają na swojej drodze w pierwsze rundzie fazy pucharowej. Z tematów na czasie - udzielamy dość (niespodziewanie) jednogłośnej odpowiedzi na to kto winien być startowym PF-em oraz wybiegamy nieco dalej w przyszłość obstawiając ruchy kadrowe zarządu drużyny przed kolejnym sezonem. Zapraszamy do lektury!

Byczy ogień pytań episode 13

Po kolejnej dłuższej przerwie wracamy z cyklem odpowiedzi. Tym razem pięć pytań i czterech odpowiadających - mamy nadzieję, że następnym razem uda się być w komplecie. Debiutuje Kuba. Co w 13 odcinku? MVP wyjaśni szczegółowo z czym wiąże się ewentualne podpisanie Carmelo Anthony'ego przez Bulls. Rozpływamy się w zachwytach nad grą Noaha i Augustina. Docenimy też naszego rookie. Na koniec zaś zastanowimy się na co stać w tym sezonie Chicago bez Rose'a i Denga. Zapraszamy do lektury i wyrażania własnych opinii.