Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

LET'S GO

No to ruszamy !!!

Strona od czasu swojego pierwszego pojawienia się w sieci (jakieś 4 tygodnie temu) zdążyła już zmienić serwer, być kilkakrotnie wrzucaną i usuwaną z niego, niezliczoną ilość razy poprawianą i wciąż uważam, że udało mi się wykorzystać zaledwie 40-50% tego co chcę Wam zaprezentować.

Informacje ogólne: strona chicago-bulls.pl to projekt tworzony przeze mnie od dobrych kilku lat, powstawała w chwilach wolnego czasu i wymagała ode mnie przeglądnięcia setek (jeśli nie tysięcy :P) stron, najczęściej obcojęzycznych, o tematyce w jakikolwiek sposób związanej z drużyną Chicago Bulls. Informacje, które tutaj znajdziecie są unikalne i (poza artykułem o MJ) zastrzegam sobie do nich prawa autorskie, a więc jakiekolwiek kopiowanie i upublicznianie materiałów z tej strony bez informacji o jej pochodzeniu jest zabronione i może wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Stworzony przeze mnie serwis ma w założeniu zawierać informacje jakie dostępne są na innych stronach w języku angielskim, przedstawione w naszej ojczystej mowie, aby przybliżyć fanom wiedzę o Chicago Bulls.

Teraz moją hobbystyczną pracą pragnę podzielić się z Wami - użytkownikami strony chicago-bulls.pl

Ale proszę Was też o pomoc.

Zbyt długi czas poświęcony na jedną rzecz powoduje, że łatwiej mogą trafić się błędy i tu przydają się osoby tzw. trzecie.

Pierwszy miesiąc chcę poświęcić na testy, wyszukiwanie błędy i dodawanie funkcjonalności.

Dlatego zwracam się z prośbą jeżeli znajdziecie jakiś błąd, usterkę, nieprawdę, literówkę bądź uważacie, że nie ma czegoś a być powinno proszę o kontakt - pod nowym adresem mailowym:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzięki za przeczytanie,

Admin


Komentarze

  • Brak komentarzy