Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Rose: Nie mogę otworzyć oka

Rehabilitacja rozgrywającego Chicago Bulls nie do końca przebiega po myśli sztabu szkoleniowego. Rose wciąż ma problemy z okiem i pod znakiem zapytania stoi jego występ na inaugurację sezonu NBA 27 października.

- Czy będę gotowy na Cavs? Nie wiem – mówi rozgrywający Chicago Bulls. Z dnia na dzień z moim okiem jest coraz lepiej. Teraz nie muszę się niczym innym przejmować. Zamknijcie na dłuższą chwilę jedno oko, a później otwórzcie. Różnica jest niesamowita. Tak jak mówiłem, z dnia na dzień jest coraz lepiej i mam nadzieję, że będę gotowy zagrać w pierwszym meczu sezonu. Nie mogę do końca otworzyć mojego lewego oka, przez to widzę czasami podwójnie. Uważam, że poradzę sobie grając nawet z jednym w pełni sprawnym okiem. Cieszę się, że to nie kolano mnie boli.

Rose wznowił przygotowania do sezonu i odbył kolejny trening indywidualny pod okiem trenera Freda Hoiberga. Musiał jednak na wszelki wypadek nosić ochronną maskę, która początkowo sprawiała mu pewne problemy.

- Kiedy pierwszy raz założyłem maskę [w czwartek przyp. red.] było to bardzo niekomfortowe. Z czasem zacząłem się z tą maską czuć coraz lepiej i teraz jest już na pewno lepiej. Nie przeszkadzała mi ona w rzucaniu, ba nawet pomagała – oko otwierało się nieco szerzej. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem spotkać się z chłopakami na hali. Mam nadzieję, że sezon rozpoczniemy wspólnie meczem z drużyną z Ohio – opowiada rozgrywający.

Obserwuj autora na twitterze: @PJ_Jankowski

Komentarze

  • Brak komentarzy