Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Kiedy wróci Rose?

Zmagający się z plagą kontuzji gwiazdor Chicago Bulls wraca do zdrowia. Trener drużyny z Wietrznego Miasta ma nadzieję, że Rose pojawi się na treningu przed końcem tego tygodnia. Planowo ma się na nim zjawić już w sobotę.

Rozgrywający chicagowskiej drużyny rozpoczął już normalne zajęcie z drużyną i powoli przygotowuje się do nowego sezonu NBA, który drużyna Hoiberga rozpocznie 27 października meczem z Cleveland Cavaliers. Rose pod koniec września doznał kontuzji lewego oczodołu, przez co musiał przejść operację.

Operacja ta była jego drugą w tym roku, bowiem wcześniej koszykarz musiał poddać się operacji w lutym. Kontuzji prawego kolana doznał w meczu z Golden State Warriors, kiedy to rzucił game winnera – grając z kontuzją. Doznał wówczas kolejnego rozdarcia łąkotki i w końcu zdecydował się na jej częściowe wycięcie.

- Derrick był w poniedziałek z nami na zajęciach. Świetnie było go znowu zobaczyć. Wciąż nie może wykonywać wszystkich ćwiczeń na sali, ale mam nadzieję, że w ciągu kilku dni otrzyma pozwolenie od medyków. Nadal ma problem z widzeniem, a oko jest spuchnięte. Ale bez wątpienia jest lepiej niż tydzień temu, gdy poprzedni raz go widziałem - powiedział trener Byków Fred Hoiberg.

Derrick nie zagra w żadnym meczu przedsezonowym, jednak na mecz otwarcia ma być w 100% gotowy. Taką decyzję podjął Fred Hoiberg, Rose oraz sztab medyczny drużyny z Wietrznego Miasta.

Obserwuj autora na twitterze: @PJ_Jankowski

Komentarze

  • Brak komentarzy