Menu główne
Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Trzech nowych zawodników pojedzie z Bulls na obóz!

Chicago Bulls są już w pełni gotowi do przedsezonowego obozu, który zacznie sie tuż po dniu dla mediów. Fred Hoiberg bierze tam ze sobą cały skład Bulls, lecz miejsce w składzie otrzymało także trzech nowych zawodników. Krótkotrwałe umowy z Bulls podpisali Jordan Crawford, Marcus Simmons oraz Jake Anderson.

 - Jordan Crawford - w NBA spędził cztery lata, grając dla Atlanty Hawks, Washington Wizards, Boston Celtics i Golden State Warriors. W najlepszej lidze świata notował średnio 12,3 punktu, 3,2 asysty oraz 2,7 zbiórki w 24,7 minuty na parkiecie. Ostatni sezon spędził jednak w lidze chińskiej, bowiem żaden zespół z NBA nie wyraził nim zainteresowania. Jest najbliżej podpisania kontraktu z Bulls spośród tych trzech szczęśliwców.

- Marcus Simmons - cały poprzedni sezon spędził w D-League w barwach Fort Wayne Mad Ants. W 41 rozegranych meczach notował średnio 4 punkty, 2,7 zbiórki w 16,7 minuty na parkiecie. Wcześniej, tak jak Crawford grał w Chinach w Yokohama BC. Tam notował średnio 12 punktów i 5 zbiórek na mecz.

- Jake Anderson - rozgrywający, który miał już okazję wcześniej współpracować z Fredem Hoibergiem. W trakcie całej swojej kariery notował średnio 13,1 punktu, 6,0 zbiórki, oraz 2,7 asysty.

Obserwuj autora na twitterze: PJ_Jankowski

Komentarze

  • Brak komentarzy